View Single Post
  #43  
Vechi 02.01.2017, 12:01:15
Jonnyw2013 Jonnyw2013 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.02.2015
Religia: Ortodox
Mesaje: 687
Implicit

Am fost pe mai multe Forumuri de-a lungul timpului.Ce am obserrvat de-a lungul timpului la unele din ele.Au o sectiune numita Anunturi si sanctiuni.
Adica daca cineva a facut niste prostii a vorbit(scris :-)) urat cu cei de pe Foum si nu se potoleste, urma ceva de genul:Avertisment -> Banare pe o perioada de -> si finalul Banare.
Tot acolo mai apar anunturi de genul:"userul x banat fiindca este clona a userului "Cucu" sa zicem.
Adica nu te baneaza oamenii si tu frumos iti faci un alt user si poluezi bine mersi in continuare.Nu poluezi iti bati joc efectiv.
Ex userul Sindbad transformat in Tarantula.Fiindca lasi Tarantula, zici ca nu e periculoasa darr devine prin poluare.

Copacele ia fa tu ceva util ptr Forumul asta . Fa sa putem implica chestia asta ,ca unii sa nu aiba "n" useri de la acelasi IP. Arata-ne ca lucrezi cu adevarat in IT. Fa ca sa fim si noi in rand cu alte Forumuri,sa intram in secolul 21.
__________________
http://www.cuvantul-ortodox.ro/2011/...-ca-pe-erezii/
"€žCând am ieșit pe ușa care mă purta spre libertate, am știut că dacă nu las ura și amărăciunea în spate, voi continua să fiu în închisoare€".-Nelson Mandela
Reply With Quote