View Single Post
  #1  
Vechi 23.05.2014, 23:12:56
Alebia1989 Alebia1989 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 23.05.2014
Mesaje: 4
Implicit Va rog din suflet sa ma ajutati

Buna seara tuturor

Ma numesc Bianca si sunt din Oradea.
Va rog frumos sa imi dati un sfat sau cateva indrumari deoarece eu numai stiu ce sa fac, nu stiu cum sa merg mai departe, incotro sa mai merg .
Am avut o relatie de 3 ani cu fostu meu prieten. Totul a fost perfect eram foarte fericiti , el sta in chirie cu ceva prieteni de a lui, bine inteles ca unul dintre ei nicioadata nu ma placut .
Cum va ziceam eram fericiti in septembrie ne-am logodit, iar cand am facut 3 ani tot in septembrie mi-a cumparat un trandafiri.
Si îi spunea mamei lui cat de fericit este.
Dar din pacate totul in octombrie s-a terminat fara vreun motiv anume , doar asa brusc .
Si am aflat ca prietenul lui care nu ma suporta tot aduce fete mereu pe acolo, si una din ele sa bagat cu fostul meu.
Din noiembrie amandoi îs impreuna, fostu ma mai suna pt ca îi este dor de mine si sa vada ce fac eu.dar am decis sa nu îi mai raspund la telefon.
Cu mama lui am mai vorbit si imi spunea ca adrian fostul meu prieten a intrebat de mine si ce fac eu .dar numai vrea sa se intoarce la mine pentru ca o iubeste pe ea.
Eu de atunci sufar enorm, stiu ca o sa imi spuneti ca a trecut mult timp de atunci ; dar nu il pot uita.
Am fost la preot am tinut canon tin si incontinuare dar fara nici un rezultat.
Am momente cand imi doreasc sa numai traiesc , numai suferinta am avut de mica de la 14 ani am ramas fara mama pentru ca a murit.
Am cunoscut dar nu potriviti pentru mine 1 insurat cu copii Doamne Fereste si unul divortat si cu copil.
Si inca un baiat pe care nu il pot vedea decat ca si pe un amic.
Va rog sa imi spuneti ce sa fac, incotro sa o apuc.
Va rog sa ma iertati daca v-am suparat sau deranjat cu ceva.
Reply With Quote