View Single Post
  #64  
Vechi 23.01.2017, 21:09:16
Teodosie Teodosie is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 21.09.2012
Locație: Timisoara
Religia: Ortodox
Mesaje: 152
Implicit

Presedintele nu ne dezamageste face exact ce am asteptat de la el combate coruptia si faradelegea exagerata.
Nu am treaba cu PSD ideea de partid de stanga care mai face pomeni si actiuni sociale e ok si sunt convins ca sunt multi oameni foarte buni acolo. E si interesul PSD istilor onesti sa scape de leprele care ii trag in jos. Pana si Ilici care desi kgb ist e un om inteligent le-a zis ca au distrus PSD ul. Ponta, Dragnea si altii ca ei lor in primul rand nu au nivel intelectual si asta dauneaza mult partidului lor.
Au castigat alegerile pentru ca nu s-a mers la vot , oameni au avut lehamite sa voteze .
Atunci cand toata lumea a iesit la vot a fost la alegerile prezidentiale , acolo da , s-a luptat crancen si cu toate ca psd ponta a furat, a fraudat masiv , a impiedicat votantii de afara , etc etc au pierdut de departe. Timpul in care acest popor era tinut in bezna si calcat in picioare a trecut . Daca nu inteleg asta cei ce incearca inca sa prosteasca lumea sau sa faca faradelegi tiganesti cum e asta cu ordonantele de amnistie vor primi o lectie dura caci la referendum ne vom ridica toti si va fi o majoritate covarsitoare de parte adevarului si dreptatii iar cei ce umbla cu ticalosii vor pieri cu sunet.N-am absolut nici o indoiala ca suntem pe drumul cel bun ca popor si ne va fi bine de acum inainte , sunt optimist si linistit , clica asta va pleca la inchisoare si vor veni altii mai ok din psd in locul lor.
p.s. Varanul va sta si el in continuare unde merita.

Last edited by Teodosie; 23.01.2017 at 21:12:59.
Reply With Quote