View Single Post
  #23  
Vechi 30.01.2019, 22:56:42
Jonnyw2013 Jonnyw2013 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.02.2015
Religia: Ortodox
Mesaje: 687
Implicit Locul din clasamentul Wta spune forma actuala a unui sportiv

In cazul lui Sorana, locul din clasamentul WTA, ar spune sa se mai smereasca, si frumos ar fi ca Sorana sa spuna ca va veni daca va fi nevoie de ea. Mi se pare firesc daca Buzarnescu sau Begu sunt mai in forma sa le cheme pe ele. Ma rog aici e bine si sa ai UN PIC DE TACT, tin minte emulatia din jurul lui Mircea Lucescu cand era antrenor la nationala sau la Dinamo ,cum spunea ca sa nu se supere cei care sunt rezerve, ca ei poate sunt rezerve azi ,dar poate peste putin timp e nevoie de ei, si ar avea nevoie de ei la potential maxim. Si spunea cumva ca sa nu se simta marginalizati, ca o echipa buna este o echipa cu rezerve foarte bune.

Cred ca Romania era mai in spate la FED Cup pana sa vina Simona. Cred ca si ea a ridicat echipa la Fed Cup.Mai Iorest esti negativist si nu ii recunosti meritele lui Simona. Ea nu a cerut bani si a venit cand a fost convocata. Uite ca Svitolina daca au fost bani putini nu a venit efectiv.
__________________
http://www.cuvantul-ortodox.ro/2011/...-ca-pe-erezii/
"€žCând am ieșit pe ușa care mă purta spre libertate, am știut că dacă nu las ura și amărăciunea în spate, voi continua să fiu în închisoare€".-Nelson Mandela
Reply With Quote