View Single Post
  #162  
Vechi 12.10.2021, 19:21:48
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

https://www.crestinortodox.ro/forum/...4&postcount=53

Citat:
:)))))))))

M-ai prins.

De ce nu-ti pui problema ca nu-s nebun si ca nu e nicio nebunie in semnatura si ca va propovaduiesc pe Adevarul?

Nu va dati sema ca va uneste necredinta din circulara interna?

Nu va dati seama ca mergeti spre lepadare de Credinta ORTODOXA?

Nu pricepeti ca va lepadati de Iisus Hristos si Cuvantul lui Dumnezeu?

Va pasa de forum in timp ce mergeti spre iad?

Crede-ma insa ca nu eu deturnez threadurile spre subiectul asta ci cel ce-mi traga mereu gpalme sustinand ca fac prozelitism daca spun adevarul. El nu suporta sa cred si in Cuvant si in Trambite si ar vrea sa cred numai in circulara interna la care el si altii au pus botul si ar vrea sa mint si sa ma lepad. De aia imi strica orice postare, distrugand orice subiect si apoi, toti va uniti pe baza de circulara si va declarati victime.

Bai prostane, Moroncele,

Daca tu recunosti aici ca faci prozelitism agresiv in numele "credintei tale ortodoxe" ce pana mea mai cauti pe forumul asta?

Nu eu ti-am tras palme ci tot formului, incepand cu cei mai vechi, Alin si Igor, si adminii, care te-au luat la suturi pentru comportamentul tau repetat prozelisti.


Vad ca a inchis cineva un post, nu stiu de ce.

Dar atata timp cat esti sectar dovedit, care "ne inveti pe noi ortodoxia sa nu murim", cand de fapt aduci tulburare si invatatura gresita, cum ne acuzi tu pe noi.

Bai gunoi sectar, valea de aici, ca esti in plus. Asta ti-a zis-o tot formului de 10 ani de zile, te-ai strecurat ca sarpele prin cegauri ai putut sa ajungi inapoi sa postezi otravuri.

Poate este vreun admin sa vada ca ai luat-o razna cu sectarismul si prozelitismul
Reply With Quote