View Single Post
  #179  
Vechi 16.05.2012, 02:52:27
Inna3003 Inna3003 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 14.05.2012
Mesaje: 9
Implicit

Doamne ajuta. Vreau sa va povestesc ce mi s-a intamplat si mi-a dat putere. Copilasul mi-a aparut in vis de 3 ori . Prima data mi-a aparut in vis inainte de a ramane insarcinata cand eram panicata ca nu raman insarcinata dupa doua luni de incercari si mi-a spus" Mami, nu fii ingrijorata o sa ne intalnim." l-am intrebat ce este si mi-a spus ca este baietel.Mi-a mai spus ca mai are o surioara care asteapta si ea sa vina dupa el. Luna urmatoare am ramas insarcinata. A doua oara mi-a aparut in vis dupa ce a murit, cand am ajuns acasa de la spital si mi-a spus ca stia ca o sa moara inainte sa vina pe lume, pentru ca asa a vrut Dumnezeu ,dar nu a putut sa imi spuna acest lucru atunci, ca fiecare om stie cate zile are de trait inainte de a fi conceput. Mi-a spus ca o sa ne intareasca si ca o sa vina in curand urmatorul copilas. A treia oara mi-a venit in vis si mi-a spus ca "ii este mila lui Dumnezeu de mine si o sa imi mai trimita un baietel si ca trebuie sa avem grija mare de el la doua zile de la nastere dar sa nu ne speriem. L-am intrebat daca o sa vina tot el si mi-a zis ca nu . In vis nu i-am vazut niciodata chipul, i-am auzit doar vocea. Cu toate ca visele sunt date de subconstient, simt ca Dumnezeu a vrut sa ma intareasca prin aceste vise, vorbind cu copilasul meu. M-am trezit mult mai linistita dupa ce am vorbit cu el in vis. Cel mai greu i-a fost sotului meu pentru ca de ziua lui i-au scris numele copilului pe cruce si i-am plans de mila saracul si mi se rupea sufletul cand il auzeam ca "asta sa fie oare cadoul de ziua lui?" Dumnezeu mi-a dat putere sa le ridic moralul si lui, si mamei mele care a facut depresie si tatalui meu.Eu trebuia sa ma ascund de ei si sa nu plang decat cand nu ma vedeu ei. Si eu am momente din zi cand plang in hohote si simt ca mi se sfasie sufletul dar citesc Acatistul Maicii Domnului si imi spun ca baietelul meu este bine, langa Dumnezeu si ma mai linistesc.
Reply With Quote