View Single Post
  #93  
Vechi 10.05.2021, 16:40:35
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.288
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Doamne Moroco le scoti care de care mai stricate.

Iti dai cu parerea desi nu stii nimic despresubiect.

Nici ce zic sfintii nici mistica nici nimic.

Ai scris x paragrafe in care ai arartat ca esti un semidoct care isi da cu parerea...

Termino cu parerile teologice carenu au legatura cu subiectul.


Vezi ca toate raspunsurile tale sunt "teorii" dat cu parerea de catre un semianalfabet pe orice subiect
Cum iti permiti sa imi raspunzi fara sa citesti si fara sa intelegi nimic dupa 2 minute dupa ce am postat?

Ce rost are sa mi te adresezi fiind pe dinafara de ceea ce am postat?

Inceteaza sa discuti neavand habar despre ce vorbesti caci nu citesti dar iti dai imediat cu parerea!

Cine te crezi de mereu ma batjocuresti si ma cenzurezi ca Garcea-teroristul?

Cine te crezi de ma tot caracterizezi pripit in fel si chip?

Nu faci decat sa repeti raul pe care-l faci pana la frustrare ca un kamikaze crezand ca ai semn care te apara de raul pe care-l faci. Te comporti exact ca o hula repetitiva care piere!

Chiar nu vrei sa vezi si sa intelegi un lucru atat de simplu? Nu-ti dai seama ca MINTI?

Repeti pareri pripite si minciuni fara sa ai habar ce am scris si fara sa pricepi nimic!

Ai inteles ce am postat? Ai cititi ce am postat? Ai rumegat, ai inteles?
Daca nu, atunci de ce imi repeti parerile tale pripite la infinit pe baza la sola sola adica pe baza la nimicul pe care l-ai citit din ce am postat?

Nu se poate ca pe toate firele de discutie sa-mi adresezi mizerii ca sa-ti repeti reul si hulele si parerile pripite la adresa mea crezandu-te mare si tare!

Revino la normal si comporta-te ca un crestin care inainte de a deschide iar si iar gura repetand aceleasi minciuni ca un robot-pui al baronului de Miunhauzen mai inainte de a posta ceva important pentru dialog, pentru subiect, face macar efortul minim de a citi postarea celui caruia ii raspunde!

Ai deviat de la subiect spre persoana mea! Realizezi asta?

Realizezi ca nu stii cine iti face rau si cine iti face bine?.. in mod repetitiv pana la frustrare?
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 10.05.2021 at 16:53:58.
Reply With Quote