View Single Post
  #665  
Vechi 23.07.2012, 13:34:14
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit Fumegă munții! La urrne români!

Citat:
În prealabil postat de iuliu46 Vezi mesajul
Eu am scris ce am vrut sa scriu, te las pe tine sa decizi cine e tare destept si cine nu. M-am saturat de jignirile astea de pe net.Toti sunteti niste einsteini pana inchideti computerul.
Eu votez tocmai pentru ca sper ca oamenii sa nu se mai lase calcati in picioare niciodata. Daca tu sau altii aveti alta opinie sa fiti sanatosi. Votati nu sau stati acasa. Dar opriti-va macar o secunda si intrebati-va daca chiar sunteti in situatia sa luati alti oameni la misto. Nu e nici macar amuzant.
Uită-te maimuțică la graficul ultimelor 200 zile! (Păi nu tu ai pus avatarul ăla? Te-ai jignit singur?)

Ronul față de euro a scăzut de la 4,2 la 4,6 iar dolarul de la 3,0 la 3,8 iar față de aur de la 163 la 192 roni gramul de aur.

Deci calculează singur cât ai pierdut tu de când USLașii doboară guverne și dau lovitură de stat și plagiatorii nu demisionează!

E v-am spus clar, până în 2013 pierdem 20%! Sigur că tot Băsescu e de vină... nu-i așa?

Păi cât a fost el Președinte și BOC și Ungureanu prim miniștrii ronul stătea între 4,2 și 4,3. Cum doborau băieții buni parlamentul și guvernul cum economia și România mergeau spre prăpastie!

Oare sunteți orbi? Oare nu vreți să vedeți realitatea?

La URRne români!