View Single Post
  #42  
Vechi 10.12.2009, 15:57:22
o_tzaranca o_tzaranca is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.11.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 462
Implicit

tataie...daca eu sunt javra antisemita afla ca si multi evreiI din anglia (si cunosc destui)sunt la fel de antisemiti ca mine
pai matale daca zici ca ai plecat la 16 ani din romania ,inseamna ca ai participat la toate razboaiele din 1967 din 1973...in care ati omorat mii de oameni ca sa vii acuma sa ne trambitezi noua aici marile realizari ale Israelului?
in Ierusalim unde locuiesti matale nici nu s-a uscat sangele arabilor si crestinilor care i-ati masacrat ca sa locuiesti acum acolo
daca tot ai intrat de acest forum spune ADEVARUL in totalitate lui
daca Antonescu a omorat familii de evrei..voi ati omorat mii de familii de palestinieni ca sa le luati casele si sa va faceti voi colonii
evreii sunt acuzati de fapte care nu sunt sustinute istoric?...pai tot istoric pot sa iti spun eu cum a ajuns Hitler la ,,solutia finala,, a evreilor desi initial a vrut ,,solutia palestiniana ,,ce presupunea expulzarea lor in Polonia ...stii pre bine asta, nici nu discut despre holocaust ca ar insemna sa ma compromit intelectual ( mai primiti despagubiri de la germania ?)
si cred ca ai scris de cateva zeci de ori ca Mantuitorul nostru a fost evreu ...pai iti dai seama ce spui...adica a vorbit si limba voastra si voi tot nu L-ati recunoscut?
ma uit asa cum iti raspund frumos frati crestini pe aici si matale decat ii jignesti..atunci iti mai spun odata ...lasa-ne ...lasa-ne.. asa in evul mediu cum ne crezi
eee zau asa
Reply With Quote