View Single Post
  #9  
Vechi 13.08.2010, 21:05:42
Iubirea's Avatar
Iubirea Iubirea is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.06.2010
Locație: Bucuresti in C.I
Religia: Ortodox
Mesaje: 689
Implicit

Citat:
În prealabil postat de andreicozia Vezi mesajul
Trebuie sa existe o varianta "e-talcioc" europeana :). Stiu ca nemtii au ceva asemanator. Sa-l intrebam pe Marius poate stie el.
Oricum vad ca slava domnului s-a rezolvat!
Pai exista o varianta e-bay romanesc...un site numit okazii...dar acolo vand romani la romani, deci iti dai seama :)))) ...ca nici nu stii care pe cine urmareste sa insele :))))

Nu mai spun ca si site-ul este foarte prost administrat...in conditiile in care cineva castiga licitatia lejer ramane cu buza umflata ca nu primeste produsul deoarece vanzatorul nu este multumit de pretul obtinut si nu-l expediaza, ba din contra il baga din nou la licitatie :))))...deci se poate :)))

...iar administratorul nu ia nici o masura, de fapt nici el nu prea stie pe ce planeta este (eu am avut o discutie cu ceva timp in urma, pentru ca aveam un anunt si nu stiam ce repercursiuni voi avea daca licitatia era in derulare iar eu voiam sa renunt pentru ca plecasem din tara si chiar nu mai puteam sa ma ocup de expedierea produsului dupa finalizarea licitatiei...am ramas blocata cand am vazut raspunsul lui...dar mi-am revenit repede ca mi-am adus aminte ca vorbesc cu un roman din Romania).
__________________
"Sa nu spui tot ce stii, sa nu faci tot ce poti, sa nu crezi tot ce auzi!" (pr. Paisie Olaru)
http://www.youtube.com/watch?feature...v=y8zZ_NGRoJo#!
Reply With Quote