View Single Post
  #1  
Vechi 05.11.2008, 20:23:07
goldfinger17 goldfinger17 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 05.06.2008
Locație: Craiova,Dolj,Romania
Mesaje: 72
Red face Presedintele Americii un om manipulat?

Ma roade de mult faptul ca Obama ar fi un fel de masca pentru altcineva din spatele lui...Poate o sa vi se para o prostie dar cred ca de la numirea ca presedinte a lui Obama va incepe Sfarsitul...In spatele lui Obama si in spatele campaniei lui au fost cativa sponsori dintre care si cel mai important a fost un evreu.,,
,,Antihrist se va ridica din evrei din neamul lui Dan"-asta am citi de curand.Chiar ma roade ideea asta....Obama este doar un bun elev cu lectia invatata care a stiut ce trebuie sa faca.
Ma intreb oare cum va sta rebelul de Obama in fata lui Putin ca in fond tot el are comanda in Rusia.Ii vor trada mandriile si se vor ataca reciproc....acum cu o vorba maine cu o racheta si cine-i la mijloc?restul Europei...Bineinteles ca nici Calul galben(rasa galbena) nu se va da la o parte si se vor infrunta cum am spus dand nastere unui al 3-lea Razboi Mondial....
Asta probabil se va intampla in timp.Obama si-a inceput mandatul si chiar dinainte facand mult bine....chiar astazi cand a fost numit presedinte la nici 10 ore a intervenit in criza economica stabilizand partial bursa.In ochii multora o sa faca bine insa caracterul nu ii va fi dezvaluit ceva timp....Cea ce vreau sa spun e ca in spatele lui sunt grupuri de interese poate doar un singur grup...
Sper sa nu creada cineva din dumneavoastra ce am spus ca as face pacat as spune lucruri nedevarate ci as vrea doar sa imi spuneti ce parere aveti e plauzibila ideea?
Reply With Quote