Subiect: suflet gol
View Single Post
  #18  
Vechi 28.09.2009, 18:24:46
diador diador is offline
Member
 
Data înregistrării: 07.07.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 61
Implicit

dragi crestini care mi-ati ascultat glasul.vreau sa va spun ce am patit de ultima mea interventie.am primit vizita unei doamne care locuieste la aprox 200-250 de km distanta de noi si care ne-a propus sa ne mutam in localitatea de unde este dansa.asa tam-nesam pe nepusa masa a picat cu propunerea asta caun fulger.fara sa fi discutat vreodata pe tema asta.am acceptat asa ca incepand de astazi incearca sa ne gaseasca locuri de munca acolo,pt ca nu putem pleca asa doar de dragul plecarii.pt prima data de f multi ani sunt entuziasmata si astept cu nerabdare schimbarea.eu care aveam oroare de orice schimbare,cu atat mai mult de cand am cazut in starea asta din ultima vreme.ma bucur ca si sotul meu e atras de aceasta schimbare.sper sa gasim servicii acolo.intai serviciul apoi vindem tot ce e aici si ne mutam.sper sa ne ajute Dumnezeu sa ne mutam si sa avem liniste.vreau sa ne bucuram unul de altul si de liniste.sa avem puterea sa multumim lui Dumnezeu pt viata ce ne-a dat-o fara sa ne gandim la relele de care inca n-am scapat.sper sa scapam.nici nu stiti cata speranta mi-a dat aceasta propunere.ma rog sa nu fim dezamagiti.parca nimic nu m-a mai entuziasmat asa in ultimii 10 ani.asa entuziasm numai cand am hotarat sa iesim impreuna cu sotul am mai avut.sper sa ne fie bine. voua tuturor va doresc numai bine.Dumnezeu sa ne aiba in paza lui pe toti!
Reply With Quote