Subiect: AutoVortex
View Single Post
  #72  
Vechi 31.07.2021, 09:28:57
Adr.iu91's Avatar
Adr.iu91 Adr.iu91 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 19.03.2021
Locație: Constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 396
Unhappy

Citat:
În prealabil postat de Demetrius Vezi mesajul
Citeste aici si desmanipuleaza-te!

https://www.sfaturiortodoxe.ro/apocalipsa13_6.htm


P.S. Da-le si rudelor tale; ai grija sa nu moara de ras!
Wow ce lipsa de respect legat de rude... 🤦 Esti mandru/invidios? (pentru ca asta e comportamentul).

Zvonurile astea de Doomsday gen Mad Prophet cu "End is Near, End is near" , nu o sa mearga. 😂 Prea te ataci la cineva care nu e de acord cu conspiratiile tale si a altora cu acei "embrioni de fetusi" imaginari sau cipuri imaginare din vaccin dupa hartii/stiri fabricate (fake news). Am o parere diferita! Mai iesiti pe afara, traiti in comuniune cu altii, nu Mai stati in pestera imbibati cu stiri apocaliptice etc. Acum sa lasam munca, prietenii, viata, mariajul, nevestele, soacrele, copii, familia si sa ne inchidem in case si pesteri ca sa asteptam moartea, cel mai ilogic si irational lucru... Dumnezeu nu ne-a facut sa ramanem singuri ci sa traim in comuniune cu altii (ASTA E O PREDICA DE Duminica)!!

Am citit, vreau mai multe surse pentru Sigint, altfel acea tehnologie se potriveste pentru cei din universul Star Trek anul 2300 d. Hr.

Iarta-ma ca te-am suparat. Mai bine ne invatati ceva duhovniceste, din vietile sfintilor sau sfaturi ale marilor sfinti in viata duhovniceasca decat sa Mai aud porcarii legate de vaccin s.a.m.d, sau inspaimantarea populatiei cu sfarsitu lumii precum mayasii gen 2012, aia de La OTV de pe vremuri cand ne speriau ca CERN o sa faca o gaura neagra, iar acum vaccinu ANTI-COVID chipurile cu "cip" modificator De ADN🤦🤦🤦, etc....

P. S: Si tu esti manipulat de fake news! Hai sa ne vedem De vietile noastre Mai bine!
__________________
"Not all those who wander are lost. All we have to do is decide what to do with the time that is given to us.
It is the small things, everyday deeds of ordinary folk that keeps the darkness at bay, simple acts of love and kindness."
Reply With Quote