View Single Post
  #17  
Vechi 18.02.2010, 17:33:20
daniela_cristina daniela_cristina is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 07.02.2010
Locație: SV
Religia: Ortodox
Mesaje: 2
Implicit Sunt puternica....Am castigat un inger...

Nu am apucat sa postez...Multumesc celor ce mi-au scris, care s-au rugat pentru noi. Sf. Necatrie m-a ajutat si pe mine si inca ma ajuta enorm....Alex al meu a plecat la Ceruri in dimineata urmatoare in care am scris eu mesajul acela de disperare. In noaptea aceeea de dinainte am plans si m-am rugat cel mai tare din viata mea la Sf Necatrie si la Fecioara Maria sa faca o minune sa-l salveze sau sa se faca voia Domnului si sa-i ia suferinta......si a doua zi dimineata dupa ce am vb cu el la telefon a intrat apoi in coma si s-a stins........Am plans mult sau putin..nici eu numai stiu...Stiu doar atat ca Dumnezeu si Sf Necatrie care s-a rugat pentru noi ne-a ajutat sa trecem peste asta si inca ma ajuta.....E minunat sa stiu ca e aici cu noi spiritual desi nu-l pot vedea. Fiul nostru are 2 anisori si mi-a spus cu cuvintele lui putine doar atat: "Taty e bine! Atolo sus a Doamne Doamne cu ingerashi" Dovada si putere mai mare sa lupt sa-l cresc sa ma rog lui Dumnezeu si Sf. Necatrie nu am nevoie..E greu ca am pierdut un sot, un tata, un prieten.... dar am castigat un inger.....Stiu ca Razvan il vede...el e cel pur si ma bucur ca ne da putere si are grija de acolo de unde e de amandoi si stiu ca intr-o zi o sa ne revedem...:)
Sanatate multa tuturor si sa nu uitati Sf.Necatrie ajuta! Rugati-va curat!
Dana
Reply With Quote