Subiect: Talcuire vis
View Single Post
  #20  
Vechi 16.11.2021, 20:26:01
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Amiel25 Vezi mesajul
Inteleg, am observat ca aveti foarte multe discutii contradicatorii :) Pentru mine, ce ai spus, are foarte mult sens si iti multumesc mult! Nu mi-a raspuns nimeni altcineva pana acum, sa scrii pe 3 forumuri cu sute, mii de membrii si sa iti raspunda doar un om, asta spune ceva.
NU-S SECTAR!!! (bostanel de Hellovwin, inchizitorul @gpalme ma confunda intentionat si viclean cu Ewald Frank-enstain si cu neoprotestantii ca sa va ia si sa va inhaite impotriva Trambitelor caci el nu poate crede si atunci nu vrea sa lase pe altii sa creada. Asta e interesul lui: necredinta lui nedreapta , oarba si exclusivista pe care o ridica la rang de virtute)

Esti foarte tanar si de aceea ai multe visuri frumoase. Si eu aveam multe visuri pe vremuri, ceva de speriat.

De exemplu am avut un vis in care ma jucam in parcul de dinaintea casei in care am locuit in copilarie. La un moment dat apar pe cer asa ca niste pături-cearsafuri semi-transparente asa ca niste stafii de tot felul de culori si de frica toata lumea dispare din parc si eu ramas singur ma ascund sub o banca. Ma gasesc duhurile astea (rele) si ma iau de mana si ma trag spre cimitir si in drum spre cimitir abea reusesc sa ma agat de clanta de la poarta si ma tin strans de ea pana ce duhurile ma lasa si intru repede in casa unde mama si familia ma asteptau cu masa pusa pe o fata de masa romaneasca alba brodata cu flori.

Din visul asta am inteles ca era vorba de curentele si de culorile politice ce apar pe cerul Romaniei dupa revolutie. Mie imi place sa urmaresc politica si sa ma implic emotional si sa iau atitudine. Iata insa ca in ultimii 30 de ani am cam luat teapa caci asistam la refacerea USLamismului spre marea suspendare a fricusului. N-am sa intru de partea nimanui in lupta fratricida.

Am si eu atatea vise si atatea intalniri cu tot felul de entitati malefice. Deci nu te teme, nu esti singurul bantuit.

Ca sa progresezi incearca sa nu desfranezi, sa lepezi poftele si sexualitatea, labordelatoria si vei progresa dar daca crezi deja in Arsenie Boca inseamna ca esti pe Calea cea buna caci el este mare prooroc si mare duhovnic, este Trambita Apocaliptica nr. 3.

Studiaza si celelate Trambite Apocaliptice ca sa-ti faci o parere cinstita caci ele au trambitat deja pentru vremurile actuale si crezandu-le n-ai sa te ratacesti! Tine aproape de biserica ortodoxa si straduieste-te sa fi un credincios practicant, fara habotnicie si ipocrism.

Hai mai povesteste-ne din biblioteca ta de visuri premonitionale sau pilduitoare si am sa incerc sa le inteleg misterul si rostul.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 18.11.2021 at 13:37:14.
Reply With Quote