View Single Post
  #10  
Vechi 01.09.2014, 13:15:15
mihaelaandreea mihaelaandreea is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 28.03.2012
Mesaje: 21
Implicit

Buna ziua,

Sunt intr-o situatie ingrata si imi asum ignoranta,poate nu a fost totusi o ignoranta totala mai ales datorita faptului ca m-am sesizat si am cautat cat am putut de repede ce anume insemna a vorbi cu mortii.Manastirea aceasta unde preotul slujeste este sfintita in 2007 cu binecuvantarea Patriarhului Teoctist.Stau si ma gandesc ca poate acest preot nu este un sarlatan mi-e greu sa cred una ca aceasta despre acest om care este foarte deschis si primitor cu toti oamenii care ii calca pragul.
Va multumesc ptr rabdarea cu care mi-ati citit posturile si va multumesc ca mi-ati raspuns!Daca am sa ma intorc la dansul am sa ii spun despre necromatie si deasemnea am sa ii spun ca nu e cazul sa stiu ce anume a vorbit cu tatal meu! Acum stau si ma gandesc ca poate acest preot este unul cu har(daca imi permiteti sa ii spun asa) si poate vorba Dl-ui Mihnea Dragomir nu vb cu mortii ci cu sfintii si cu Dumnezeu si poate am inteles eu totul gresit.Este bine ca sunt pusa in garda si de acum incolo stiu.
Dle Hartfort am vrut sa dau liturghie la 3 Manastiri ptr ca tot pe acest forum am citit ca este bine ca tatal meu sa fie pomeit la 3,7,9 manastiri in acest timp de 40 zile.Si credeti-ma ca nici prin cap nu mi-a trecut sa ii zic parintelui sa vina el la mormantul tataui meu sa ii citeasca o rugaciune mai ales ca acesta Manastire nu este din acelasi judet in care stau eu.
Inca o data multumesc ptr tot! Dumnezeu sa va binecuvanteze !
Acum pamantul este dus acolo la preot eu nu ma mai intorc sa il cer inapoi.Credeti ca mi-ar putea face ceva rau cu acest pamant?Gen farmece,vrajitorii?am sa ma duc cat pot de repede la duhovnic sa ma spovedesc si sa vad ce ma poate sfatui si el in legatura cu acest lucru, dar momentan sapt acesta nu sunt acasa si ce sa fac pana atunci?pana cand ajung la preot?

Last edited by mihaelaandreea; 01.09.2014 at 13:27:30.
Reply With Quote