View Single Post
  #1  
Vechi 28.01.2021, 22:58:46
tigeratlantic9's Avatar
tigeratlantic9 tigeratlantic9 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.04.2008
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 163
Implicit Am aflat că pot muri subit oricând în somn...Ce sa mai fac?

Voi ce ați face daca ați afla că puteți muri în somn subit oricând?Ce ați face in disperare sau in momente grele?

Cred că ma apropii tot mai mult de cealaltă dimensiune fiindcă mi s-au mai adăugat 2 diagnostice fizice de la doctor:, apnee in somn și astm exacerbat. Plus schizofrenie, TOC, anxietate generalizata, reflux gastro, arsuri la stomac, obezitate gradul II(de la; antidepresive și pasiunea mea zilnica pentru dulciuri), infecții la masele, granulom, sinuzita maxilara cronica, deviație de sept, simptome destul de grave de concentrare, memorie și atenție, tanatofobie, ipohondrie, puls crescut, suspect de o ușoară hipertensiune arteriala, dislipidemie, acid uric crescut, transaminazele crescute, , ficat gras, nisip la rinichi, urinare frecventa, sete excesiva miopie și dermatita seboreica plus mâncat emoțional și pe fond psihologic, mâncarea e o alinare pentru mine plus foame deasă, insomnie cronica și tot felul de senzații de căderi in somn și vise intense uneori cosmaruri.Astea sunt problemele mele in mare și toate astea hrănesc mult tanatofobia mea (frica patologica și obsedantă de moarte). Deci în concluzie, ce sa fac că sunt că nu mai am prea mult de trăit? Ce ați face voi in ultimul an de trăit? Sincer răspundeți.
Deci Dumnezeu mi-a oferit un destin nefavorabil și ghinion cat cuprinde, cred că ce îmi rămâne să fac este sa incep chiar de MAINE este o dieta sau sa învăț nutriție sa mă hrănesc corect și să slăbesc neapărat că de aici se trag toate aproape.
Deci un curs de nutriție ar fi foarte bun de făcut mai ales pentru mine personal sau sa incep de pe acum sa citesc cărți despre viața după moarte?
Reply With Quote