View Single Post
  #11  
Vechi 24.08.2012, 16:49:33
Laura Andreea Laura Andreea is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 19.08.2012
Mesaje: 5
Implicit

E frumoasa abordarea ta in sensul ca mai rar vezi baieti pe care sa-i preocupe reactia iubitei atunci cand ei nu au fost sinceri. Dar de aici se vede ca o iubesti si e de apreciat.

Tot ce pot sa iti spun este sa incerci sa nu mai faci alta data asa ceva. Pot sa-ti pun o intrebare? La ce iti foloseau acele poze? Cu ce te ajutau pe tine? Eu, personal, am o problema cu facebookul asta. Il utilizez dar il consider periculos. La mine in relatia a fost de cateva ori subiect de cearta (recunosc faptul ca eu le incepeam fiindca sunt geloasa si am o bruma de neincredere in el).

Sa stii ca e cu dus si intors folosirea facebookului. Eu am ales sa il folosesc dar cu anumite limite, gen nu ma imprientenesc cu cei pe care nu-i cunosc personal, am profilul securizat, nu am anumite informatii (gen oras, scoala, loc de munca) etc. Dar fiecare e liber sa faca ce vrea.

Iar intr-o relatie a face ce vrea pentru mine inseamna sa stiu cand sa spun stop, sa-mi stiu limitele si sa ma gandesc daca ceea ce fac il deranjeaza sau nu pe celalalt.

In fine, am deviat de la subiect. Mult succes in ceea ce faci si apreciaz-o pe iubita ta daca ea e ceea ce iti doresti si te face fericit. Femeile au nevoie sa se simta iubite si apreciate.
Reply With Quote