View Single Post
  #94  
Vechi 22.11.2011, 20:43:53
Mtcrysty17's Avatar
Mtcrysty17 Mtcrysty17 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.04.2010
Locație: gorj
Religia: Ortodox
Mesaje: 472
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru Mtcrysty17
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Pestisorul de Aur Vezi mesajul
De ce v-as da eu argumente... De ce cereti argumente de la mine si nu de la altii care probabil ca stiu mai bine acest aspect?
pe topicul pe care l-ai infiintat, cel cu filozofia crestina, ne-ai terorizat sa aducem argumente sa sustina orice afirmatie..... dupa cum vezi, Dumnezeu lucreaza si iti demonstreaza ce greseli faceai cand rascoleai fiecare user care iti raspundea pe topic si nu spunea ce vrei tu.... trage singur concluziile, ca doar esti pestisorul de aur, cel care are puterea de a indeplini orice dorinta si care are toata puterea din lume la dispozitia lui... pana si numele pe care l-ai ales demonstreaza cat esti de mandru de tine...... spui ca esti prieten cu Iisus, cu gura, dar in suflet oare ce este???? mai sti ce spuneai despre Iuda.... ai grija sa nu musti din paine si sa treci inspre extrema negativa.... pestisorule.....

PS. am spus pestisorule, pentru ca ai afirmat ca nu mai iei in seama pe cine iti zice asa... era un alint prietenesc..... dar ironia ta.... deci sigur nu iei in seama acest post, pestisorule....
__________________
NIHIL SINE DEO!

Bucura-te Sfinte Ierarhe Nectarie, mare facatorule de minuni!!!

Doamne Iisuse Hristoase, fiul lui Dumnezeu, mantuieste-ma pe mine pacatosul!
Reply With Quote