View Single Post
  #671  
Vechi 13.05.2010, 09:16:33
topcat
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de Jane Says Vezi mesajul
Eviti raspunsul :)
N-ar afla nimeni. Toate lucrurile de care ne rusinam si de care ne stanjenim in prezenta altora, ar avea frau liber acolo, fara nici o consecinta (de-aia am si zis ca sunt holograme). Intrebarea este, in mediul acesta, mai exista vreo retinere in a-ti indeplini cele mai profunde fantezii sau a-ti astampara cele mai bizare curiozitati?
Nu-l evit deloc. In general am avut privilegiul in viata sa imi indeplinesc visurile, sa-mi traiesc fanteziile si sa nu am curiozitati bizare (cel putin asa consider eu ). Probabil ca daca nu ar fi asa mi-as dori sa mi le indeplinesc intr-un astfel de spatiu, n-as avea vreo retinere rationala. Prefer ca lumea sa isi astimpere curiozitatile bizare in astfel de spatii private decit in spatii publice.

Citat:
Īn prealabil postat de Jane Says Vezi mesajul
Si-ti spun sigur ca nu e treaba genetica nici culturala, ca pana acum cateva luni raspunsul meu la aceasta intrebare ar fi fost: nu, niciuna si chiar am calcat pe terenul ala nu virtual ce-i drept, ci prin fictiune scrisa. Nu cred ca am suferit ceva mutatii intre timp :)
Sau oare mi se putea lega ceva in creier de la o zi la alta?
Cred ca ar trebui sa-mi dai un mic exemplu ca sa imi dau seama despre ce vorbesti. Probabil ca e un banal caz de feedback negativ .
Reply With Quote