View Single Post
  #24  
Vechi 16.12.2012, 23:58:22
mihaelaandreea mihaelaandreea is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 28.03.2012
Mesaje: 21
Implicit

In primul rand vreau sa ma multumesc ptr amabilitatea de care ati dat dovada cand mi-ati citit si analizat intrebarile pe fiecare in parte si ptr raspunsurile dvs!!ma bucur ca spovada mea nu e in zadar si ca Dumnezeu este alaturi de mine si k nu m-am deznadajduit cand nu l-am gasit pe primul parinte la care intentionam sa ma spovedesc !!Doar ca necuratul imi da aceste trairi si imi induce strea ca daca spovada nu a fost de folos ptr ca nu mi-am marturisit pacatele toate,dar pur si simplu mi s-au sters din minte atunci....!Stiam ca nu ma pot impartasi din pricina pacatelor mele dar sper din tot sufletul ca anul ce va veni sa o pot face ptr ca de 3 ani nu am reusit sa ma impartasesc, de spovedit m-am spovedit ai acum 3 ani si anul trecut dar nu ma pot lasa de acest pacat pe care il tot fac constant(este vorba de pacatul precurviei).....de mult mi-am dorit sa gasesc un duhovnic la care sa ma pot spovedi ,impartasi asa cum se cuvine si duhovnicul acesta de la manastire a fost destul de intelegator cu mine acceptand sa ma spovedesca si de acum inclo imi doresc numai la el sa ajung ptr lucrul acesta ptr ca nu este bine sa schimbi atatia preoti.
Multumesc din suflet inca o data!!Numai bine tuturor si Sarbatori Fericite!!
Reply With Quote