Subiect: Iarta-ma !
View Single Post
  #47  
Vechi 20.12.2009, 16:32:06
glykys's Avatar
glykys glykys is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.703
Implicit

Citat:
În prealabil postat de MarinaAlca Vezi mesajul
-Glykiss- intentiile tale impaciuitoare au starnit si starnesc in inima mea MUUUUULTA negativitate(inclusiv ff multe dintre postarile tale adresate altor membrii). IARTA-MA!


Draga Marina, te rog sa ma ierti tu pe mine. eu te-am iertat demult si nici nu tin suparare... de aceea nici nu te-am nominalizat in postarea precedenta,pentru ca, din punctul meu de vedere, totul fuse si se duse. am tinut atunci cu tot dinadinsul sa va impac, dar poate trebuia sa fi fost ceva mai diplomata... Imi pare rau daca te necajesc cu postarile mele si iti multumesc, in acelasi timp, ca mi-ai spus.

Eu aveam o parere buna despre postarile mele, credeam ca sunt echilibrata, toleranta si cat de cat intelegatoare... evident, sunt si exceptii (mesajul ironic adresat Mirabelei, contrarile mele cu Andreicozia, care nu vor mai exista, pentru ca ne-am cerut iertare reciproc de mos Nicolae, sau polemicile cu Topcat, care mi-e foarte simpatic,de altfel - Topcat, iarta-ma daca te-am mahnit si daca te-am provocat sa hulesti! - si poate or fi si altele). Eu una nu imi aduc aminte sa ma fi ranit nimeni la modul serios cu vreo postare. E insa foarte posibil sa ii fi ranit pe altii,data fiind starea mea de "nevorbire"... pentru acestea imi cer iertare si va rog foarte serios,dragi forumisti, trageti-ma de urechi si atrageti-mi atentia cand mi se intampla, pentru ca si in viata reala fac gafe din cauza neatentiei mele si a lipsei de tact si nu vreau sa fac pe cineva sa sufere aiurea! eu am 21 de ani si jumatate, multi dintre voi imi puteti fi parinti, nu ma supar daca ma faceti sa vad,cu argumente, ca nu am dreptate! In rest, PACE VOUA!

Noesisaa,ai ajuns cu bine acasa?
Si da,Elizabeta, daca as fi mai stricta cu mine,ce bine ar fi!
__________________
Pe noi inșine și unii pe alții și toată viața noastră lui Hristos Dumnezeu să o dăm.
Reply With Quote