View Single Post
  #54  
Vechi 01.12.2010, 15:26:35
cristian67
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de Monalisa Vezi mesajul
exact, si inca sa le mai zici la multi ani unor imbecili ca romanii! now way, as zice eventual acelui 1% care sunt cu adevarat oameni, restul care curvesc, omoara animale si isi bat joc de semenii lor, da-i dracului de tarani transportati la oras!

atata respect nu au fata de animalute, pisici, caini, iepurasi, orice animalute ar exista prin orase urban sau rural ca le omoara si le schingiuiesc ca pe niste carnuri fara de suflet! toti aia care fac asa ceva la animale sunt niste imbecili ordinare care ar trebui efectiv omorati, in schimb toti aia care fara sa stie fac asa ceva la prunci, de exemplu, sa li se acorde o sansa de pocainte pentru ca in viziunea mea animalutele sunt mai de pret decat oamenii! deci, dupa parerea mea, daca ar muri oamenii si ar ramanea animalele pe pamant ar fi tare bine si frumos!

romanicii rupti-n cur nu stiu daca merita vreo urare!

eventual la putini si cacaciosi ani asa cum ii merita!
Monalisa,incepe in a te schimba pe tine,si intreaga lume se va schimba,judeca-te pe tine cel mai aspru si-ti va fi bine tie,lasa,,englezismele''ca nu ne sunt de folos,cauta simplitatea si bunatatea si bine-ti va fi.Dumnezeu sa fie cu tine si sa te calauzeasca pe cararea cea stramta ca bine-ti va fi.
Reply With Quote