View Single Post
  #10  
Vechi 18.11.2006, 22:06:33
consuela consuela is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 22.02.2006
Mesaje: 295
Implicit

mai, eu simt chestii din astea reci fara sa fi facut yoga sau alte experiente in genul asta. Din cauza asta am si fobia aia incat nu pot sta singura in casa de loc nici ziua nici noaptea, am mai zis simt prezente reci la anumita distanta 2-3 metri in anumita directie si la inaltime mica ca si cand ar fi un caine sau o pisica ma refer la inaltime ca imaginea sper sa nu am nesansa sa o vad vreodata.
Exista garantat 100%, iar tu jenifer ai face bine sa ne crezi pe cuvant mie mi=-au controlat si gandurile complet cateva minute pana mi-am chemat ingerul pazitor ca nu mai aveam nici o scapare, pur si simplu nu puteam citi o rugaciune ca imi bagau ganduri urate in cap din stanga si din dreapta mea de la distanta de cam 1 metru jumatate si de jos dupa cum am mai zis...eu am simtit intotdeauna prezente nevazute de cand aveam 3 ani cu mult inainte sa incerce sa-mi controleze total gandurile, dar asta cu contolul a durat cateva minute si ingerul meu m-a scapat, l-am simtit si pe el a venit din fata; in fata mea era peretele si un sifonier, din partea aia am simtit ca se apropie de la inaltime egala cu a mea o stare de liniste si incredere care m-a inconjurat ...inainte de asta gandurile adica asaltul si atacul m-au lasat instant.
Exista sunt convinsa 100%, mai bine ai crede inainte sa patesti ceva...
Am avut ganduri rele de ura nu am facut rau la nimeni dar gandurile mi le-am alimentat singura cam 3 luni in continuu pana mi-au intrat in minte dar erau la distanta de mine si de acolo imi trimiteau simteam efectiv cum imi intra gandurile in cap plecand de la ditantele alea...cine vrea ii spun mai multe dar pe privat sa nu ma luati de nebuna ca nu e cazul.
Reply With Quote