View Single Post
  #6  
Vechi 28.05.2007, 23:56:48
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de romandragut
Citat:
În prealabil postat de cozia
Vezi tu, nefiind credincios, din pacate nu stii ca noi cu toti avem nevoie de vindecare, cu mic cu mare nu numai tu si spre acest tel ne indreptam toti cei binecredinciosi. Iar cine crede ca nu are de ce sa-si transforme viata prin vindecare este, vorba psalmistului, "un nebun". La fel spuneau si Sfintii Parinti. ...si nu mai lua personal, ca este vorba de milioane de oameni, sa nu crezi ca tu esti ala specialul de care vorbim.
eu consider ca intr-adevar ai nevoie e vinecare. insa nu te lega de mine. eu sunt in regula.
Roman dragut, iarta-ma dar esti orbit in a ta patima ce ti-o susti cu impatimire nefireasca, facind din noi ,majoritatea, o simpla minoritate.Oricum nu vreau sa polemizam, find in "doua lumi"paralele ce nu se vor accepta una pe alta.Mult mai intelept pentru tine ar fi tacerea, pentru ca eu nu intrevad o finalizare a polemicilor,dealtfel inutile pentru ca, a t e n t i e ! NOI CRESTINII NU VOM ACCEPTA CA O NORMATLITATE RELATIILE H O M O S E X U A L E . Punct ! Ma bucur anticipat ca dai dovada de inteligenta si bun simt si ai I N T E L E S ! Felicitari. PUNCT
Reply With Quote