Subiect: Ajutor
View Single Post
  #8  
Vechi 23.06.2021, 15:43:29
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Este al X-ulea thread pe care il folosesti pentru prozelitism si incepi tu personal cu aruncatul de mizerii petnru ca apoi sa revii cu sectarisme ieftine si prozelitism.

"Proorocia" unui nebun care viseaza proorociri cand "evidenta" este in capul unui prost "proorocire".

Asa prorocesti tu? Vezi ca masina merge inainte si "profetesti" ca merge inainte... Te arunci in noroi si profetesti ca te murdaresti? Incepi cu invective si apoi profetesti ca o sa ti le vezi in oglinda? Prostovan notoriu cu aplomb ... gogomanu lu peste, profetu lu nip care profeteste ca arunca rahat si il primeste inapoi... bombita ce esti.

Tu cam scuipi in sus si in vand si ti le cam iei in fata, cam asta e profetia ta:

Si zise Moroco: Voi arunca flegma mea in vantul care-mi sta impotriva. Si o voi primi inapoi...

Frumoasa profetie, demna de un profet ca tine... ai profetit despre o flegma care ai luat-o inapoit... eu nu as profeti din astea.


Gogomanul lui NIP ce esti. Esti chiar hazliu in prostia ta. Esti chiar comic in semianalfabetismul care se lupta sa triumfe...

Semianalfabetismul tau se vede in vocabularul iincapabil de a exprima corect cele despre teologie si fizica si restul...

Nu e nici un administrator pe aici sa il scoata pe asta afara? Ca deja se intinde in toate threadurile cu "aroma NIP".


Moroncele, tu ai o singura solutie in viata - sa iti revina mintea la cap. Ca altfel ai sa-ti iei inzecit toate flegmele pe care le arunci impotriva Bisericii. Daca nu ti-ai gasit pana acum unul sa ti le arunce cum trebuie o sa-ti randuiasca Dumnezeu unul care sa-ti dea cu prisos, asa din belsug sa nu poti respira sa iti piara cheful de "proorociri" impotriva ortodoxiei. Unul care sa nu aiba mustrari de constiinta, ca nici tu nu ai sa hulesti totul in jurul tau, spurcand cu gura ta tot ce e sfant.

Last edited by gpalama; 23.06.2021 at 15:54:25.
Reply With Quote