View Single Post
  #2  
Vechi 30.09.2006, 21:04:52
Clausemi
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

ory
cred ca exagerezi putin cu descrierea facuta..sau poate ai tu informatiile tale..dar eu din experienta proprie iti spun ca lucrurile nu stau chiar asa...sau poate eu pt ca sunt din bucuresti si pt ca am o familie normala nu am intampinat deloc greutatile si ostilitatile de care spui.Culmea este ca nici prietenii,vecinii,oamenii din biserica care ma stiau,fostii colegi de serviciu nu au reactionat deloc ciudat...din contra lumea s-a bucurat considerand ca mi-a venit mintea la loc.Eu insa am alta parere,in continuare am pozitia mea vis-a-vis de Dumnezeu,oameni si persoana mea si nici nu ma las usor influentata.
Deci,din punctul meu de vedere a fost ok...imediat am primit oferte de angajare si am fost tratata ca un om absolut normal...culmea este ca si maicile ma iubesc la fel si isi doresc ca eu sa ma reantorc,desi le vizitez de cate ori pot si vorbim la telefon aproape zilnic de 2 ani de cand am plecat.
Asta este absolut experienta mea...nu comentez alte situatii despre care tu poate stii mai multe si nici atitudinea slujitorilor bisericii fata de care eu oricum am rezerve.
Reply With Quote