View Single Post
  #109  
Vechi 05.04.2015, 22:10:44
konijiro's Avatar
konijiro konijiro is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.04.2009
Mesaje: 1.114
Implicit

Citat:
E O BOALA!! Dovada sunt cei care s-au tratat! Aici nu ai ce contesta!
Alo, domnu', caps lock si semne de exclamare nu tin loc de argumente. Oamenii aia au dat de unii ca tine, au fost convinsi ca sunt bolnavi si ca e ceva in neregula cu ei, si ca trebuie tratati. Si ghici ce: toti erau crestini, provenind din familii crestine, cu parinti asemanatori tie, probabil.

Cam ca astia care isi cumpara Colon Help. Nu au nevoie, dar le spune cineva ca fara el sunt bolnavi si arunca banii pe geam.

Citat:
Pentru ca daca UN SINGUR pidoznic s-a tratat, demonstreaza ca tratamentul A REUSIT in acel caz, iar in celelalte nu a reusit.
Cei care au recunoscut ca au mintit au spus ca schimbarea orientarii sexuale nu s-a produs in urma "tratamentului", si ca i-au mintit pe altii si s-au mintit pe sine ca gata, acum sunt hetero. Citeste despre subiect, daca te intereseaza, e suficienta informatie. Probabil ca nu o sa o faci insa, ca nah, contrazice ceea ce crezi deja.

Citat:
Daca cineva mi-ar DOVEDI ca heterosexualitatea este o boala
Aha. Bun. Atunci dovedeste ca homosexualitatea e o boala, ca asta nu ti-a iesit inca. Si poate atunci si homosexualii vor vrea tratament. iti urez succes.

Citat:
Dar problema e ca cei care au declarat homosexualitatea o boala, mai tarziu au scos-o din randul bolilor. Ce sa mai cred?
Ce sa mai crezi? Pai sa vedem: eu iti propun sa pui mana pe o carte si sa inveti principiile care stau la baza stiintei. Si atunci poate nu o sa mai fi atat de surprins.

Citat:
Nu pot decat sa suspectez de rea-credinta ultima lor decizie.
Eh, haide acum. Sigur e mult mai mult de atat. Eu pariez pe o conspiratie iudeo-masonica, pusa la cale acum 100 de ani si executata atent, pas cu pas, pentru a distruge toti heterosexualii din Romania. Parca suna mai bine, nu?
__________________
Traieste o viata implinita. Daca exista zei, si sunt drepti, nu le va pasa cat de devotat lor ai fost, ci vei fi binevenit datorita virtutilor de care ai dat dovada de-a lungul vietii. Daca exista zei, si sunt nedrepti, oricum nu ai vrea sa le fi devotat lor. Iar daca nu exista zei, atunci vei fi disparut pur si simplu, dar vei fi trait o viata nobila, care va ramane in amintirile celor dragi. - Marc Aureliu
Question everything.