View Single Post
  #199  
Vechi 30.04.2018, 23:22:31
Jonnyw2013 Jonnyw2013 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.02.2015
Religia: Ortodox
Mesaje: 687
Thumbs down

Sa fii imbecil si nesimtit, a devenit un mod de viata pe Retelele asa zis sociale, Ultima situatie cand Simona Halep este implicata intr-o situatie in care ea nu are nimic de acolo. Dar rautatea unora doare. Domnule daca lui Serena nu ii merge bine, trebuie sa mai sufere nu stiu cine din lumea asta.????... Si pana la urma ce a zis rau si Tiriac, Serena nu are 36 de ani ? Sau nu are 90 de Kg? Sa il cheme la cantar, sa dovedeasca contrariul ,dar sa nu implice nimeni pe Simona, in tot felul de rahaturi.Unii nu inteleg ca varsta unora a cam crescut ,si e cam vremea retragerii. Ma rog locul 450 nu il mai punem la socoteala.

Ce nu inteleg eu cum in lumea asta bloguri de sport, sau de diverse chestii, vorbesc si nu pun un nume concret undeva la vedere. Deci nu ang@4allsurfaces ce e ala ang,care e numele tau la vedere ca e usor sa jignesti de sub pseudonim. Ang a jignit un om, nu un om fara identitate cunoscuta cum este el.

"Comentariul tau e STUPID!" Darren Cahill se implica in schimbul Serena - Tiriac! Replica acida a antrenoruluiShare on TwitterShare on Google+Comentarii (0)
Simona Halep e implicata fara sa vrea in schimbul de replici dintre Serena Williams si Ion Tiriac.
Cahill, antrenor foarte activ pe Twitter, s-a declarat deranjat de implicarea numelui Simonei Halep in disputa dintre Tiriac si Serena Williams.
"Astept ca Simona sa fie intrebata despre acest subiect si sa nu spuna nimic pentru ca Mercedesul sa nu-i fie luat", a fost mesajul de pe twitter catre Simona Halep.
Cahill a intervenit imediat. "Nu e normal si e total nedrept. Asta nu are nicio legatura cu Simona. Ea are doar respect pentru Serena. Comentariul tau e mai stupid decat al lui (n.r. Tiriac). E chiar mai rau", a fost reactia lui Cahill.
Tot mesajul pe adresa: https://www.sport.ro/tenis/comentari...renorului.html
__________________
http://www.cuvantul-ortodox.ro/2011/...-ca-pe-erezii/
"€žCând am ieșit pe ușa care mă purta spre libertate, am știut că dacă nu las ura și amărăciunea în spate, voi continua să fiu în închisoare€".-Nelson Mandela
Reply With Quote