View Single Post
  #9  
Vechi 23.05.2018, 12:09:12
Carina Laura Carina Laura is offline
Member
 
Data înregistrării: 04.10.2011
Mesaje: 56
Implicit

Ma bucur ca a venit bebe cu bine, nu va faceti griji, va fi totul ok, k mamica de aici a născut toti 3 copilasii la 33 sapt, asa e corpul ei..mare parte din greu a trecut...Nici eu nu inteleg de multe ori de ce parca ne lasa Dzeu cu totul in bataia incercarilor...si eu de multe ori m-am întrebat "Doamne, unde esti? Chiar nu vezi? Fa ceva..."...ba chiar sapt tdecuta am avut o situatie asa grea încât am gândit...Doamne fa ce vrei...lasa sa sufăr cat vrei...etc si o gramada de gânduri din astea...era chiar de inaltare si părintele ma astepta sa cant la strana si am simtit ca nici n-are rost sa ma mai duc...apoi mi-an dat seama ca oricât as fi cu sufletul de întors pe dos, oricât as fi de cu credinta si încrederea in Dzeu de la pământ, oricum nu am alta cale...in viată nu putem sta oe loc, ori înainte, ori înapoi...La ce eram înainte sa aleg calea credintei nu m-as putea întoarce nici de-as vrea...deci Il inteleg sau nu, accept sau nu, calea e una singura, cu Dumnezeu înainte, cu rugăciune facuta in orice conditii, poate cabd va fi momentul ni se va limpezi di nou mintea si inima...in foc se lamureste aurul...Dzeu sa va ajute sa treceri cu bine prin recuperarea dula cezariana, sa ajungeti ziua sa mergeti cu bebica acasă, si sa va bucurati de el, sigur ca va ajuta sa va recastigati linistea😊
Reply With Quote