View Single Post
  #5  
Vechi 03.08.2010, 17:14:40
andreicozia andreicozia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.02.2009
Locație: Hristos, Budha, Mohamed, Krisna, iubire, pace
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.810
Implicit Si barza-i de la Dumnezeu!

Nu conteaza ce atingi sau la ce te rogi, ca tot la Dumnezeu ajunge mesajul!
In Bali si Thailanda, femeile ating un falus gigant pentru a ramine gravide. In Italia la Verona barbatii, pentru succes in dragoste si fertilitate pun mina pe sinii de bronz ai Julietei in fata balconului unde s-au iubit.

Asa functioneaza psihicul uman, citeodata mecanismul de fertilitate se declanseaza de la aceste mici articficii care relaxeaza acea parte a corpului si o predispune la fertilitate sporita...au fost documentate cazuri clare.

Citeodata, si asta o stiu multi, unele cupluri ADOPTA copii, dupa care EI RAMIN insarcinati cu propriul lor copil. Eu am nu unul ci DOI colegi care au patit asta.

Cred ca motivul pentru care in biserica nu functioneaza acest mecanism este din ce spunea bmd(Marius) ca lumea este speriata , constrictionata, constipata de frica si teama regulamentelor interne, si evident ca corpul raspunde conform cerintelor exterioare, de limitare.

De aceea omul in biserica trebuie sa se simta in largul lui, PENTRU CA MINUNILE SA SE PRODUCA, nu "incheiat la copca" si "crucificat".

In prezenta Lui incercati sa va relaxati oameni buni! nu sa fiti terorizati!

Last edited by andreicozia; 03.08.2010 at 17:17:13.
Reply With Quote