View Single Post
  #130  
Vechi 23.01.2015, 20:02:27
Yasmina's Avatar
Yasmina Yasmina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.079
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Florinvs Vezi mesajul
In legatura cu unele pareri exprimate de dumneavoastra am fost de acord, dar totusi- nu ca as aveea ceva cu dumneavoastra- fata de colega de forum nu cred ca ar fi normal sa o catalogam in felul asta!
Poate si eu pe diverse subiecte nu am fost de acord cu o parere exprimate de colega Yasmina- dar totusi ar trebui un ton un pic mai civilizat!

Iar cu referirea la autobaza nu inteleg ce ati vrut sa spuneti- meseria de sofer este una foarte onorabila!
Florin,exprimarea colegului de forum lasa enorm de mult de dorit,nu te necaji,oamenii cu diverse probleme intra pe forumuri unde isi pot refula furiile si neimplinirile intr-un perfect anonimat.

Nici eu nu sunt de acord cu unele idei,insa nu stric prieteniile cu oamenii pt niste idei :)
__________________
Cuvine-se cu adevarat sa te fericim pe tine, Nascatoare de Dumnezeu, cea pururea fericita si prea nevinovata si Maica Dumnezeului nostru. Ceea ce esti mai cinstita decat Heruvimii si mai slavita fara de asemanare decat Serafimii, care fara stricaciune pe Dumnezeu-Cuvantul ai nascut, pe tine, cea cu adevarat Nascatoare de Dumnezeu, te marim.