View Single Post
  #2  
Vechi 31.01.2013, 16:13:29
ioana9 ioana9 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 02.11.2011
Mesaje: 1
Unhappy buna ziua

Buna ideea doamnei de mai sus , sa se faca GRADINITE SI PTR CEI CARE VOR SA URMEZE Credinta Ortodoxa si in special ceI linistiti care primesc educatie buna acasa .
DAR NU INTELEG ceva : de ce trebuie ca aceste gradiniTE mai ales infintate de Biserica sau etc , sunt atat de scumpe ?? NORMAL ar trebui sa fie mai ieftine , ca doar DE CE NE NUMIM CRESTINI ??? SA NE AJUTAM INTRE NOI , NU ?? NU ASA AR FI CORECT ?? UNDE ESTE "" IUBIREA FATA DE APROAPELE """ ???
EU sunt crestina Ortodoxa , o femeie care vreau sa evit cat pot lumea asta rea si sa nu am de aface cu prea multe , sunt mai retrasa . DE ACEEA , nici nu am un loc de munca . Dar daca as avea ,( ca ar fi si timpul) nu pot avea un job platit bine .. DECI o familie formata din 4 pers . 2 copii din care 1 la scoala , nu poate platii o gradinita atit de scumpa . GRADINITELE ( in general) au o regula tare proasta si absurda . NU Primesc dosarele daca ambii parinti nu au adeverinta de salariat .LE este frica ca nu poate omul sa plateasca toata luna hrana . Mai e o varianta , ca din cauza banilor , vor mai lipsii copiide la ore ca sa mai scada din pretul hranei sa nu plateasca in fiecare zi .
Doamne ajuta !
Reply With Quote