Subiect: AutoVortex
View Single Post
  #9  
Vechi 24.07.2021, 23:55:45
Adr.iu91's Avatar
Adr.iu91 Adr.iu91 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 19.03.2021
Locație: Constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 390
Exclamation

Citat:
În prealabil postat de dobrin7m Vezi mesajul
Semnul fiarei se pregateste sa fie introdus in om. Il vor introduce prin schimbarea ADN-ului uman. Si va fi exact asa: odata introdus nu mai poate fi scos. Acum , aceste vaccinuri sunt si repetitii, si doze repetate de nanoparticole. Este exact ca in domeniul IT. Cand faci un program si il lansezi apar Bug-uri care trebuies fixate. De aceea orice soft are versiuni, imbunatatiri. Exact asta se intampla acum cu vaccinul. Fiecare doza e o noua versiune, si vor aduce versiuni pana la nivelul in care va fi versiunea perfecta a semnului fiarei. Un nou ADN , schimbat, pervertit, care printre altele va ataca si sistemul imunitar natural lasat de Dumnezeu al omului. Atunci omul va avea viata si moartea in mana diavolului.

Omul astfel pervertit va fi cersetor al propriei sanatati, cu un sistem imunitar anihilat, va cersi viata de la satan.
Am inteles, dar de unde stiti ca schimbarea ADN-ului duce treptat catre semnul fiarei, versiunea perfecta? S-a spus de n ori, ca vaccinul (presupun ca la vaccinu anti-covid v-ati referit) nu modifica ADN-ul. Sa o luam logic daca ne duce treptat catre semnul fiarei noi ar trebui sa ne simtim ca niste salbatici, sa facem actiuni necontrolabile/barbare de care nu am fi capabili niciodata (un fel de brainwash). Si spune in Apocalipsa ca semnul fiarei apare dupa ce o mare parte din lume va fi distrusa de nucleare sau "bombe neutronice" (cum spunea pr. Cleopa), si vor ramane 1,2 sau 3 tari in lume (bineinteles una dintre ele Israelul), dupa aia apare Antihristul si supravietuitorii ca sa ramana in viata sa manance, sa bea, sa cumpere, trebuie sa primeasca semnul fiarei pe mana dreapta si pe frunte (nicidecum cum primim noi vaccinu pe muschiul din mana stanga sus acum pe bune, si nici macar nu am ajuns la dezastre nucleare, ca Dumnezeu inca tine pacea in LUME!). Asa este explicat din ce vad in Biblie cronologic.

O sa povestesc lucrul acesta unor preoti/teologi foarte inteligenti si cititi de la mine din oras si sa vedem ce spun, o sa transmit mai departe ce mi-ati spus (si poate mai revin pe tema asta).

PS: nu conteaza ce bagam in noi, chimicale din mancaruri, vaccinuri, bauturi periculoase....conteaza ca postul negru ne curata de toate! si apoi restu si Sf. Impartasanie.

Edit: apropo Johnson and Johnson se face o singura data nu de mai multe ori, nu e repetitie, si nici un alt vaccin nu ataca niciun ADN! Necuratul in lume lucreaza pe ambele parti, si de partea guvernului, liderilor mondiali, dar si de partea conspirationistilor la conspirationisti intra spaima, paranoia, si....invidia!
__________________
"Not all those who wander are lost. All we have to do is decide what to do with the time that is given to us.
It is the small things, everyday deeds of ordinary folk that keeps the darkness at bay, simple acts of love and kindness."

Last edited by Adr.iu91; 25.07.2021 at 00:36:21.
Reply With Quote