View Single Post
  #22  
Vechi 05.08.2013, 15:33:23
mela me's Avatar
mela me mela me is offline
Member
 
Data înregistrării: 25.12.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 98
Implicit va rog un sfat

Povestea se pare ca se inrautateste , a mai urmat o discutie ,i-am explicat frumos si calm ca stiu ca ma vorbeste pe la spate, n-am vorbit o perioada si apoi eu am facut pace; mai dureros a fost azi, cand am aflat ca are niste secrete si tot dispare cu alta colega la barfa, am prins-o in fapt si pe messanger; apoi tot ea face pe victima de fata cu altii sa cad eu prost in fata lor; nu ma mai pot concentra la nimic, stau si plang ca un copil; ma simt tradata si mai ales azi a inceput sa faca pe victima de fata cu toate colegele; eu mi-am cerut scuze si am plecat; nu stiu daca intelege cineva cum ma simt, dar mi-e asa amar sufletul si nu pot vorbi cu nimeni despre asta; am primit numai sfaturi bune pe aici si m-am gandit sa impart cu voi durerea mea; cu siguranta sunt altii cu probleme mai importante ca ale mele, dar efectiv sunt disperata parca; o fi ispita in post? mandrie? nici eu nu inteleg si ma framant din cauza asta;parca am obosit sa imi tot cer scuze la nimicuri care ea le ia ca si acuze; imi doresc sa-i fie bine , dar e foarte neplacut sa stiu ca imi ascunde lucruri , stam la un metru distanta ( nici nu 1m) la birou.
multumesc pentru intelegere celor care au citit si va rog mult sa-mi dati un sfat voi cum ati proceda; mi-e greu sa renunt parca la ea, ne stim de ani buni, dar doare cand vad ca imi ascunde multe lucruri si se fereste de mine, ma povesteste pe la spate; iertare celor neinteresati, sper sa nu aveti parte de asa ceva, e cumplit de greu si doare si multumesc anticipat cel;or care imi vor raspunde la problema mea ( pentru mine chiar e)
__________________
Nihil sine Deo.
Primim ceea ce oferim.
Reply With Quote