View Single Post
  #105  
Vechi 01.02.2021, 13:08:35
Petru7's Avatar
Petru7 Petru7 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.04.2019
Locație: în dor sfânt de Iisus
Religia: Ortodox
Mesaje: 251
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Moroco Vezi mesajul
Putem continua discutia pe un fir nou. Intra aici si pune cate intrebari vrei. Ok?
Bine ca ați ajuns la soluția unui dialog citibil, inteligibil.
Vroiam să mai aflu lucruri noi legate de teoria PacMan însa nu am cum că a început operațiunea arderea ”vrajitoarelor”. Ați deviat-o in Ceartă. Tentativa facută de gpalama de a nega teoria PacMan3D-nD cu argumente colaterale, legnâdu-se de orice a culminat cu descoperirea linkului din semnatură și iată a găsit el argumentul suprem susținând că de asta nu e valabilă teoria. Așa știu unii să poarte o discuție pe argumente valabile și pe realitate. Dacă cred ei că te-au prins că nu te-ai spălat pe dinți (Nu recomand spălatul pe dinți) atunci gata, teoria e falsă și ești un drac, nu ai ce să comentezi și tot ce spui e fals și ei au toată dreptatea în orice pentru că luptă cu ”dracii”. Așa ca polițistul care te pândește și dacă te-a oprit tot te găsește el cu ceva în neregulă și te amendează. Dacă intri în conflict și te dezvinovățești s-ar putea să te pună pe burtă, te lovește, se urcă cu picioarele și cu genunchii pe gâtul tău ca să te încătușeze, iar dacă reacționezi începe să susțină că ai agresat organul și-ți iei câțiva ani de pușcărie oricât ai protesta și ai prezenta filme de pe telefon că nu tu l-ai agresat ci el pe tine. Te pune să faci sluji și dacă nu te execuți te execută el știind că întotdeauna ei au dreptate în fața justiției lor.
__________________
”-Simone, fiu al lui Iona, Mă iubești tu pe Mine?
-Da Doamne........te iubesc.
-........”

Last edited by Petru7; 01.02.2021 at 13:14:27.
Reply With Quote