View Single Post
  #139  
Vechi 24.09.2010, 19:30:20
Catisma Catisma is offline
Member
 
Data înregistrării: 14.05.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 93
Implicit

Citat:
În prealabil postat de anamaria.lupu Vezi mesajul
Chiar la asta ma gandeam si eu ,ca daca rugaciunile tale pt tine insati nu functioneaza,sa ne rugam noi pt tine.Dumnezeu ,Sfintii si ingerul tau pazitor sa te ocroteasca si sa alunge toate relele din jurul tau,pe toti vrajmasii! Stii ce gand mi-a mai venit? sa mergi la manastire sa iti citeasca un calugar ceva,dezlegarile facute de calugari sunt mult mai puternice decat cele facute de preoti (dupa cum prea bine stii presupun).Asta a fost primul meu gand cand ti-am citit postarea:sa mergi si sa stai cateva zile chiar la o manastire,te rog,incearca.Si am auzit ca daca mergi la mormantul parintelui ARsenie Boca ,la manastirea Prislop are o mare putere si se vindeca oamenii.TE rog mergi si tine-ne la curent cu ce s-a intamplat.Doamne ajuta!
PS:sa ne spui numele tau de botez sa ne rugam pt tine!
Multumesc mult, Ana. Am să încerc să merg si la Prislop, îl apreciez mult pe Părintele Arsenie Boca. Am făcut mai multe lucruri vara asta. Când o să găsesc momentul potrivit, am să intru si am să mai povestesc, cu sigurantă. Pentru oameni ca voi mai tin topicul ăsta.

Doamne-ajută si îti multumesc mult, am să-ti trimit numele de botez pe privat.