View Single Post
  #16  
Vechi 23.03.2010, 20:50:53
alinnasser2010 alinnasser2010 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.03.2010
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 161
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Unrobpacatos Vezi mesajul
Buna ziua! Ma numesc Jumuga Dragos si sunt in clasa a VII-a. Curand am aflat ca am luat locul I la olimpiada de religie faza judeteana si ca am sa merg la faza nationala care se va tine la Suceava (6-10 aprilie). dar fericirea mi-a fost spulberata cand am auzit un zvon( nefondat) cum ca episcopia\inspectoratul nu ar avea bani sa ne trimita. Este posibil? Ce profesori ar trebui sa ne insoteasca la suceava? Multumesc anticipat pentru orice raspuns imi va fi de folos. O zi buna!!!

Si toate eforturile depune se rezuma numai la bani ? Toata munca depusa ai facut-o pentru bani ? Ar trebui sa te bucuri nu multi copii de varsta ta sunt pasionati de religie si faptul ca ai trecut mai departe la olimpiada de religie te face superor peste multi copii care fumeaza,se drogheaza...Esti mai aporpiat de Dumenzeu decat altii bucura-te ca Dumnezeu te-a ajutat,banii se risipesc 1 2....Dar in general asta este grija profesorului de religie deci cu el trebuie sa vorbesti si fara sa te agiti asa mult!! Oricum succes si bafta in continuare Dumnezeu sa te ajute !
Reply With Quote