View Single Post
  #6  
Vechi 23.09.2009, 10:53:13
luchian
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de ai2 Vezi mesajul
Eu nu o sa discut despre subiectul topicului, in schimb as vrea sa intreb drept credinciosii care se revolta la astfel de stiri, cum se face ca veniti cu stiri din Libertatea? Nu sunteti cam ipocriti? Va uitati la femei goale prin ziare si va intereseaza cine pe cine a mai inselat. Chiar nu vedeti nicio problema in felul vostru de a gandi vis-a-vis de legalizarea prostitutiei si citirea unui ziar in care demnitatea umana este calcata in picioare? De ce e ok sa citesti unde si-a facut nevoile nusce vedeta dar legalizarea prostitutiei nu e ok? Prostitutia nu o sa dispara indiferent de cate rugaciuni prestati. N-ar fi mai bine ca persoanele respective sa nu mai fie nevoite sa lucreze in conditii precare? Si sa mai si plateasca impozite nu doar amenzi din cand in cand?

PS poate nu m-am prins eu ca Libertatea si Biblia merg mana in mana?!
Cred ca coceai de mult aceasta intrebare, dar acum ca s-a pomenit, hop si tu... Nu-i nevoie sa cumperi ziarul ca sa citesti stirea, sunt multe fluxuri de stiri care preiau stirile din ziare.
Esti complet deplasat...in afirmatii si cauti sa urechesti cu orice ocazie. Nu e sub demnitatea ta de fiinta evoluata sa stai la discutie cu oameni ce-si etaleaza "conceptiile invechite" ?

Succese maxime...
Reply With Quote