View Single Post
  #19  
Vechi 27.05.2011, 14:19:48
Raziel Raziel is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.05.2011
Mesaje: 201
Implicit

Citat:
În prealabil postat de glykys Vezi mesajul
Ei, asa e ca te incearca un regret ca nu esti si tu preot? :)))
Nu mai pot de invidie, ma trezesc adeseori in mijlocul noptii in sudori reci :))
Am suparat vre-un preot ceva???

Citat:
În prealabil postat de mihaila_alin Vezi mesajul
dupa ce nici nu ne spui ce fel de credinta ai, deja vrei sa scotii ceva pe tapet.
nu inteleg ce ti-e frica?nu cumva sa stim cine esti,doar esti in virtual esti al doilea caz pe care il intreb[cazuri sunt mai multe].de ai ceva de spus scrieti macar credinta din care faci parte.
Iti spun cine sunt nu trebuie decat sa intrebi, daca vrei neaparat sa stii sunt ortodox dar am din ce in ce mai putin in comun cu aceasta confesiune, de altfel cu religia in general.
Nu stiam ca e obligatoriu sa scrii ce credinta ai, plus ca atata timp cat, deocamdata sunt in cautare a ceva, ar fi fost inutil sa scriu ortodox de ex.

Citat:
În prealabil postat de mihaila_alin Vezi mesajul
daca as fi admin, nu asi permite accesul la postari, fara ca userii sa stie cu cine au schimb de replici,
Ce bine ca nu esti, probabil daca ai avea puterea ai fi un adevarat Thomas de Torquemada :)) sper sa ma fereasca soarta de oameni cu gandirea ta.
Acum, la postul meu se pare ca s-au inflamat imediat ce-i care se stiu in cauza:))

LE: ai2 iti dau perfecta dreptate!

Last edited by Raziel; 27.05.2011 at 14:25:24.
Reply With Quote