Subiect: ajutor
View Single Post
  #52  
Vechi 23.10.2011, 03:42:39
mara2008's Avatar
mara2008 mara2008 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 20.05.2008
Locație: Orasu cu KM 0 inlacrimat...
Religia: Ortodox
Mesaje: 444
Implicit Cum poti spune asa ceva Daniel???

"mda asta este bataie de joc va doresc multa sanatate daca va place sa radeti de oameni fara ajutor"
Unde este oare aceasta bataie de joc despre care vorbesti?Cata sanatate ne doresti oare din inima ta?

Cum poti gandi asa ceva Daniel despre oameni de pe acest forum te rog?Chiar nu ai fost ajutat dastul?Gandestete foarte bine inainte de a spune asa ceva te rog .
Putini au fost ajuta-ti cat tine si de alti s-a vorbit in fel si chip dar au stiut a merge inainte.
Am avut onoarea a te cunoaste si mi-ai parut un baiat extraodinar prin forta ta interioara mai ales de a zambi si a lua viata asa cum ti-a fost daruita,un baiat de la care multi ar putea invata cate ceva dar acum...........
Uiti ca Dumnezeu ti-a daruit o sotie sau prietena ,tu sti care din ele este,o sora si un nepot bun ce au grija de tine .Te-ai gandit cati oare au acest noroc?Cati oare tremura de frig singuri?Te-ai gandit ca si alti au nevoie a li se intinde mana?
Te rog gandestete mai mult inainte de a arunca asemenea vorbe si de a ne judeca.
Imi cer iertare daca prin mesaju meu te supar pe tine si pe alti dar nu asta doresc ci doar a te face sa revii a fii acelas om ce il respect.
__________________
O,vorba buna balsam pentru suflet!
Reply With Quote