View Single Post
  #4  
Vechi 09.08.2010, 16:48:28
emiliulia emiliulia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2009
Locație: dorohoi,strada transilvaniei numarul 11
Religia: Ortodox
Mesaje: 153
Implicit multumesc frumos

nu imi amorteste partea stanga mana sau capul sau in general am doar o durere care o simt in piept si in spate tot pe partea inimii de respirat respir pana la capat cand trag aer in piept dar simt acea durere totusi parca as avea ceva care miar strange si miar da drumul la carne inauntru cam asa o durere am am luat un ketonal durea tot o am mia provocat somn pastila de mers cu mare drag asa merge dar nu am asigurare medicala si nici doctor de familie copii au doctor de familie dar eu daca merg la ei platesc nu sunt asigurata si nici nu ma iau in lista sa ma inscrie fara sa nu am serviciul ,adeverinta de salariat oriunde merg platesc mam dus si miau spus tarifele doar atat nu mau consultat sau ceva miau zis la inima imi poate face o cardiologie care ma costa de la 50 de lei la 100 la san mamografie care este de la 60 la 120 de lei depinde de care iar la plamani o raza ajunge si 40 de lei sau 60 depinde exact acest raspuns lam primit daca doresc miau zis sami fac programare si sa merg cand se stabileste cel putin cu trei zile inainte sa facem programarea daca merg la particulat exact aceleasi preturi le au care leam si scris si se platesc chiar daca este spital chiar daca nu eu nu am gratuit pentru ca nu sunt asigurata asa maiau spus eu va multumesc pentru raspunsuri si chiar daca mie frica mai tare mai ales ca ar putea fi si un preinfart eu ma rog la bunul Dumnezeu sa nu fie si sa ma ajute sa fie bine sa numi ramana copii pe drumuri .Doamne ajuta,