View Single Post
  #25  
Vechi 30.06.2015, 12:18:49
Vitiate Vitiate is offline
Banned
 
Data înregistrării: 29.05.2015
Locație: Dromund Kaas
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 268
Implicit

Pslusnice, stii ce muzica imi place mie? Orice, in afara de manelele autohtone (alea grecesti imi plac).
Am, in veleceu, momentan pe lista de redare, deopotriva psalmii de la Putna, diverse colectii de goa trance, Rotting Christ, Running Wild, Turisas, Drudkh si Decimated Humans. Nu fumez, dar beau vin rosu si bere neagra cu placere, cand ma aglutinez cu neamurile sau pretenarii la o terasa. Imi place sa calatoresc si sa cunosc locuri noi (nu neaparat oameni noi, nu de alta, dar parca astia ca tine sunt prea multi in ultima vreme). Si da, imi plac gadgeturile. Si muzica, amia les cum dat exemplu mai sus. Si filmele, de obicei documentare sau comedii sau de groaza. Personajul meu favorit este cel de la care imi luai aidiul, si in general imi plac personajele negative. In nici un caz pioase sau mai arau, pios-ipocrite, ca tine si ciudatii fanatizati pe care ii ai tu ca model.
Mai vrei? Daca iti spunem toti cum ne distram in viata, faci o embolie?
Daca esti prefacut, atunci chiar esti cum zice fratele Mihai G. Daca esti sincer, esti fanatic, si mi-ar place sa bat un calugar fanatic sau o pioasa nefe de fatza cu tine, sa iti vad reactia. Sau...pe astia i-ai apara?
Citatul ala din Imparat ti se potriveste perfect: esti o insecta oarba, care contempla ceva ce oricum nu poate vedea si nu poate fi vazut.

Last edited by Vitiate; 30.06.2015 at 12:28:05.
Reply With Quote