View Single Post
  #1705  
Vechi 08.04.2021, 17:03:34
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is online now
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.281
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Din pacate tu esti sectarul care posteaza pe forum ortodox, cu tot felul de chestii.
Nu-s sectar ci mirean din BOR. Postez ce cred.

Citat:
Si din ce tin minte ai fost banat si dat afara de X ori in 10 ani. Pentru "buna purtare (toxica)".
Am fost banat de coalitia toxica terorista Garcea-Torquemada care au pacalit adminul strigand in cor ca sunt trol, ca-s nebun, ca-s sectant, ca-s impotriva ortodoxiei, ca-s satanist, ca... tot felul de lucruri... pentru ca ei erau ultrasi globalai si credeau in glob si nu puteau crede si in Cele7 Trambite Apocaliptice crestine romanesti. Eu n-am gresit cu nimic, nu le-am adresat cuvinte jignitoare ca sa fiu bannat pentru ca as incalca vreo regula pe forum. Am fost cenzurat contrar legii si nu am avut cum sa ma apar.

Citat:
Asa ca da-mi voie sa consider ca esti inafara subiectului si ca problema e la tine..
Nu te cred! Tu ai sarit si mi-ai vanat ce am postat!

Citat:
Ce pot sa iti zic, sa opresti postarile in duh neortodox ca sa nu mai fie probleme.
Eu postez numai in Duh ortodox. Problema e ca tu avand idoli, glob, stiinta lumii cu minciunile ei, sustii ca eu am probleme.

Citat:
Sa te intorci in Biserica.
N-am plecat niciodata. Tu ma dai mereu afara!

Citat:
Sa nu mai elucubrezi chestii de la diavol. Pentru ca ce postezi tu este de la diavol.
E parerea ta de tembeolog raspopit. Nu postez de la diavol ci tu rastalmacesti si afirmi pripit ca sa te lauzi cu trufia lui Garcea-Torquemada sperand sa gasesti fraieri ca sa te creada. Eu postez Adevarul si sustin cu argumente... ce afirm, cum ar fi de exemplu, argumentul elementar APA!

Te rog sa continui discutia pe firele pe care ti le-am dat daca vrei sa ma caracterizezi si analizezi sau sa faci afirmatii pripite despre cele 7 Trambite Apocaliptice! Ok?
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote