View Single Post
  #8  
Vechi 11.10.2010, 11:47:10
Elesya Elesya is offline
Banned
 
Data înregistrării: 08.10.2010
Locație: intre doua nemuriri
Religia: Ortodox
Mesaje: 169
Implicit legat de acest subiect...

Legat de acest subiect...Acum destui ani, am suferit o moarte clinica...Ce s-a petrecut si ce am trait nu importa , ....insa cert este ca am vazut anumite lucruri care mult mai tarziu s-au dovedit exacte si in acel tunel prin care trecusem cu repeziciune, intalnisem o tanara care era trista si-mi cerea insistent sa-i spun mamei ei ca ii pare rau ca a murit si ca o iubeste, dupa care mi-a spus numele ei....Cand mi-am revenit, dupa destul timp, am intrebat acolo la reanimare unde am zacut mult si bine, cine este fata cu acel nume , ....TOTI de acolo, medici, asistente, infirmiere, s-au mirat....deoarece in perioada cat eu am fost in moartea clinica, acea persoana pe care eu nu o cunoscusem inainte, chiar murise...fara sa ne fi zarit in fizic vreodata...Apoi stiu ca s-a deshis in capat de tunel o poarta imensa, stralucitoare, iar o entitate alcatuita din aburi parca, in forma de inger inaripat si par auriu, mi-a soptit ca nu a sosit inca ceasul plecarii mele...De atunci am crezut cu si mai multa putere in Cele de Sus....Stiu ca Tatal Ceresc ma iubeste enorm si mai stiu ca nu mereu ii sunt pe plac, oricat m-as stradui...dar cel putin incerc...
Reply With Quote