View Single Post
  #28  
Vechi 01.02.2011, 22:52:42
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit Dragă, Marina !

Citat:
În prealabil postat de MarinaAlca Vezi mesajul
Din adancul sufletului meu necajit, indraznesc sa plec capul si sa va rog a o pomeni pret de o clipa, in rugaciunile voastre, pe mama mea, Brigitte-Vanda...Acum cateva ore a aflat ca are multiple metastaze, doctorii vor sa o opereze saptamana viitoare... eu nu stiu cum e mai bine, insa am mari dubii ca o operatie ar fi indicata in acest stadiu. Singura speranta e Dumnezeu cu sfintii Lui . Sfinte Nectarie, plec genunchii inimii si strig catre tine: AJUTA-NE sa trecem cu bine si prin aceasta incercare, intareste-ne fizic si spiritual, sa iesim invingatori din aceasta batalie. AMIN
Te rog să-mi ierți intervenția pe acest thread, dar nu am mai primit nici o veste de la tine și mai ales despre rezultatul operației la care a fost supusă mama ta . Iertare, dar nu ai răspuns nici pe privat ! Să dea Domnul să auzim numai vești bune de la tine , dar orcum voia Lui e cea mai bună și cea mai înțeleaptă , chiar dacă nouă , celor de aici , ni se pare de multe ori nedreaptă . Doamne ajută !
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote