View Single Post
  #213  
Vechi 19.01.2014, 17:14:18
iuliu46 iuliu46 is offline
Senior Member
 
Data īnregistrćrii: 24.12.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.321
Implicit

Citat:
Īn prealabil postat de Mosh-Neagu Vezi mesajul
P.S. - Sper sa nu te scuzi, cum ca eu, X si Y de pe acest forum, au aceeasi aroganta, ba si o incarcata doza de ignoranta pe deasupra. Fiecare cu "mobila" lui. Aici e un forum ortodox, iar daca ne mai atacam intre noi, sunt ispitele noastre, de care suntem sau nu, constienti... Ceilalti, pot veni, pot asista, dar la un moment dat... "usile, usile..." se inchid in spatele vostru!
Stai asa ca tot nu-i bine. Adica tu spui ca noi mai jucam bāza ca suntem intre noi, da daca vine vreun outsider atunci are voie sa stea doar in centru, n-are voie sa dea si el, ca e jocul nostru si sunt regulile noastre.
Cel mai bine ar fi sa nu jucam bāza deloc. Nu e nici o diferenta daca te loveste un ortodox, un ateu sau un protestant. Nici mie nu-mi place felul in care a scris el si cred ca ar trebui sa aiba un alt ton. Dar hai sa-i oferim noi un exemplu, nu sa ne caftim intre noi si sa ii spunem ca daca vrea sa intre in joc are voie doar sa incaseze.

Personal sunt curios sa citesc opiniile lui pe tema Teoriei Relativitatii si a Big Bang-ului, eventual pe topicurile despre stiinta. Si daca se poate fara bāza ar fi si mai interesant.
Reply With Quote