View Single Post
  #12  
Vechi 29.12.2012, 00:06:19
Archangel Archangel is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 27.12.2012
Mesaje: 13
Unhappy Dezamagire..

Deci.. sunt ortodox de religie... eram... dar din motive de gandire... ajunsesem sa cred ca nu exista nimic nici.. si nici ci doar vointa mea ... am fost pacalit... vorbaraia a aparut de mult inainte sa aud de vorbirea asta ciudata in limbi la penticostali si a aparut atunci cand frica in mine a pierit odata cu mila, si rusinea ce nu mai existau in mine. Oricum...credeam ca gasesc aici o altfel de indrumare... un raspuns la ce se intampla . De mers la biserica la un preot o puteam gandi si singur multumesc ... am fost si mi s-a zis ca am fost intr-un proces de demonizare... dar apoi am vazut lucruri nu tocmai faine printre acei bisericosi care erau asa evidente ... si nu m-am mai dus si nu dau detalii pentru a nu descuraja lumea sa mai mearga la biserica.
Oricum chestiile neplacute se regasesc si in postarile voastre... dar banuiesc ca acest forum e nou creat.. iar lumea habar nu are scopul acestuia ... nu transformati forumu ortodox in deradere adevarata cand cineva are nevoie de ajutor.
Reply With Quote