View Single Post
  #28  
Vechi 04.05.2008, 02:10:43
coman's Avatar
coman coman is offline
Member
 
Data înregistrării: 12.04.2008
Locație: baia mare
Mesaje: 58
Implicit

fratilor,Lumina Sfanta se pogoara din cer,de la Domnul,fara nici o indoiala fiti,sunt mii de oameni care au fos martori,atitia ani la rindul,si tot nu credeti?eu am fost acolo,,,mergeti si voi care puteti si va veti convinge,sunt prea pacatos sa va marturisesc ca am stat doua zile(vinera mare si simbata mare)la golgota de veghe impreuna cu alti pelerini,frati din toate colturile pamantului si am vazut Sfanta Lumina cum a aprins toate candelele din biserica Sfantului Mormant,,,nu sunt trucuri,eu cunosc destul de bine acele locuri,Cetatea Sfanta,Ierusalimul ,pt ca am locuit acolo,nu am intilnit pe cineva sa nu creada ce a vazut sau sa interpreteze gresit,doar cei impietriti,si iresponsabil de viata lor,sa nu mai spun ca clopotele Bisericii Sfantului Mormant se trag singure in vinerea mare,mirul care curge din Sfantele Icoane,si multe alte minuni de care un crestin nu cred ca tebuie sa se indoiasca. In cea ce am reletat mai sus.am dovezi,(video,poze,martori)cei interesati ma pot contacta, Doamne ajuta !
Reply With Quote