View Single Post
  #28  
Vechi 19.09.2009, 16:45:24
Dalal
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Traditie1 Vezi mesajul
Din câte vad tu esti cel care îi interzice sa discute si care respingi din oficiu parerea celorlalti. Nu e de mirare ca esti suporter al musulmanilor, fiindca la fel ca lor îti lipseste spiritul auto-critic elementar.

De fapt e posibil sa fii un musulman pretinzând a fi crestin, fiindca aberezi surprinzator, de pilda când spui ca românii cunosc din mosi stramosi istoria palestinei.

Suporter al musulmanilor ?!!
Eu am spus ca simpatizez poporul Palestinian iar tu faci trinitere la religia monoteista islamica...!!
Sa-ti spun ca sunt si palestinieni crestini ?
Cat despre autocritica,nu-mi du grija ! Am suficient,chiar nu observi sau poate nu simti ? Te-as intelege in ambele situatii..daca raspunsul ar fi -"nu"-..

Nu,nu sunt islamica dar respect,spre deosebire de altii..
Cand spun-"noi,romanii crestini, cunoastem istoria adevarata a Palestinei,de la mosii si stramosii nostri",nu este gram de aberatie,vrei dovezi istorice ? Promiti ca nu fugi...?

Esti sigur ca nu vrei sa inchei un subiect pentru care nu esti inca, suficient de pregatit ?

Religia mea este religia iubirii si, din intelepciune ,inchei aceasta discutie,pentru a te proteja de eventualele ,sterile si puerile comentarii ce pot veni din partea-ti .

Numai bine !

Doamne ajuta !

Last edited by Dalal; 19.09.2009 at 17:01:21.
Reply With Quote